Muzyka i słowa – ich wpływ na cząsteczki wody

Muzyka i słowa - ich wpływ na cząsteczki wody

Masaru Emoto to japoński naukowiec który rozpoczął eksperymenty z wodą na początku lat ’90 ubiegłego wieku

Użył on fotografii, aby pokazać nam wpływ różnych słów na powstawanie kryształów wody. Jego fotografia z kryształami wody pokazała nam, że woda reaguje na wszelkie wibracje, tworząc różne wzory. Jego badania zapewniały, że woda jest głęboko połączona z naszą indywidualną i zbiorową świadomością. Muzyka i słowa wzajemnie na siebie oddziałują.

Zbierał próbki wody z całego świata, zamrażał i analizował kryształy pod mikroskopem. Zaczął od studiowania i porównywania wody z czystych, górskich strumieni do miejskiej wody z kranu. Woda z górskich strumieni i źródeł tworzyła piękne wzory geometryczne w swoich krystalicznych wzorach, podczas gdy woda miejska i zanieczyszczona woda tworzyły zniekształcone i uszkodzone struktury krystaliczne. Pogłębiona analiza struktur cząsteczek wody przyniosła zaskakujące odkrycia. Biorąc pod uwagę, że nasze ciała są wykonane z około 60% wody, nie wątpiłbym, że nasze myśli, słowa i muzyka, których słuchamy, mają podobne skutki, jakie zachodzą w naszych ciałach.

Muzyka i słowa

Woda reaguje na słowa, frazy i muzykę. Woda wystawiona na pozytywne słowa, muzykę i myśli tworzyła piękne kryształy. Cząstki wody wystawione na negatywne słowa, muzykę i myśli tworzyły rozdrobnione kryształy. Muzykę i urzekające fotografie kryształów wody, pokazują, jak za pomocą odpowiedniego rytmu, tempa, tonu i melodii możemy skorygować zniekształcone częstotliwości w komórkach naszego ciała. W tej niesamowitej podróży w głąb siebie przez cząsteczki wody dostrzegamy szereg możliwych korzyści, które można uzyskać dzięki odpowiedniej kolekcji dźwięków, wypowiadanych i słyszanych treści. Pokazuje to nam, jak wielki jest wpływ naszych myśli, słów i uczuć na cząsteczki wody. Dzięki temu możemy pozytywnie wpłynąć tak na nasze życie codzienne, zdrowie osobiste jak i dobrobyt naszej matki ziemi.

Cały wszechświat jest ze sobą połączony. Nic co w nim istnieje nie jest od reszty oderwane. To może fascynować o tyle, że przybliża nam wyobrażenie wieczności.

Polecane przez nas

https://ukorzeni.pl/styl-zycia-to-codzienna-sztuka-zycia-i-aktywnosc-fizyczna/podroze-dlaczego-warto-zmieniac-perspektywe/

Polecana grupa tematyczna

https://www.facebook.com/groups/549146312603349/

Najnowsze: