Kuchnia, a konkretniej stół to najzdrowsza platforma społecznościowa ‘on live’

Kuchnia, a konkretniej stół to najzdrowsza platforma społecznościowa ‘on live’
Rodzina przy stole

Kuchnia to miejsce spotkań rodzinnych. A sam stół działa jak magnes. Wspólne rodzinne chwile przy stole, spotkania ze znajomymi czy też chwile we dwoje, mają wyjątkowe znaczenie

Dlatego warto je celebrować. Kuchnia i stół nam w tym pomoże. Przyjmując gości w zaciszu własnego domu chcemy zrobić to jak najlepiej. Nie musimy być najlepszymi artystami sztuki kulinarnej. Wystarczą dobre chęci i zaangażowanie a będziemy do tego świetnie przygotowani! Każde spotkanie można zamienić w chwilę wartą zapamiętania. Osiągniemy to przy stole.

Świadomie kształtowanie relacji z ludźmi w otoczeniu poczucia komfortu, rozlicznych smaków i zapachów to prawdziwy hołd złożony celebracji wspólnych momentów i budowania relacji z innymi. A nigdzie tak dobrze się tego nie robi, jak przy wspólnym stole.

O nieocenionej roli wspólnego spędzania czasu i odnajdywania przy tym siebie, mówić same za siebie będą wspomnienia tych chwil. Zwróćmy uwagę na dosłowne i metaforyczne podobieństwo stołu do platformy społecznościowej.

Kuchnia to miejsce spotkań rodzinnych. A sam stół działa jak magnes. Wspólne rodzinne chwile przy stole, spotkania ze znajomymi czy też chwile we dwoje, mają wyjątkowe znaczenie, dlatego warto je celebrować.

Przyjmując gości w zaciszu własnego domu chcemy zrobić to jak najlepiej. Nie musimy być najlepszymi artystami sztuki kulinarnej. Wystarczą dobre chęci i zaangażowanie a będziemy do tego świetnie przygotowani! Każde spotkanie można zamienić w chwilę wartą zapamiętania. Osiągniemy to przy stole.

Świadomie kształtowanie relacji z ludźmi w otoczeniu poczucia komfortu, rozlicznych smaków i zapachów to prawdziwy hołd złożony celebracji wspólnych momentów i budowania relacji z innymi. A nigdzie tak dobrze się tego nie robi, jak przy wspólnym stole.O nieocenionej roli wspólnego spędzania czasu i odnajdywania przy tym siebie, mówić same za siebie będą wspomnienia tych chwil. Zwróćmy uwagę na dosłowne i metaforyczne podobieństwo stołu do platformy społecznościowej.

Przy stole gromadzimy się z bliskimi, rozmawiamy w trybie rzeczywistym, ze względu na to, że jesteśmy blisko i dzielimy się poglądami, refleksjami, rozmawiamy o życiu, codzienności ale poruszamy również bardzo wrażliwe i głębokie problemy.

Takie okoliczności są naturalnym rozwinięciem idei powrotu do świata analogowego. W czasach powszechności internetu, ze względu na jego nieograniczoną dostępność, większość kontaktów odbywa się za jego pośrednictwem. Przy którym poznajemy siebie i innych. Stanowią one praktyczny przewodnik po świecie spotkań z tym kim jesteśmy i kim są nasi bliscy. Pozwala nam to również ugościć bliskich w sposób wyjątkowy i niezapomniany.

Polecane przez nas

https://ukorzeni.pl/styl-zycia-to-codzienna-sztuka-zycia-i-aktywnosc-fizyczna/pozytywne-afirmacje-wzorce-mocy-w-zyciowych-postawach/

Polecana grupa tematyczna

https://www.facebook.com/groups/549146312603349/

Najnowsze: