Dwa kielichy z gliny – jasny brąz ręcznie malowane

Kielichy z gliny ręcznie lepione i malowane  Amuskinas

Dwa kielichy z gliny ręcznie malowane, zabezpieczone bezbarwnym transparentem, o rozmiarach: wysokość 12 cm, średnica górna 10 cm, średnica podstawy 5 cm. Można myć w zmywarce.

Te dwa kielichy z gliny stanowią komplet – mają zachowane elementy wspólne, ale nie są identyczne. Różnią się szerokością uchwytu, kształtem i dekoracją. Wszystkie produkty wylepiane są ręcznie i żaden się nie powtarza. Zachowujemy oryginalny kolor gliny.

Wszystkie produkty Amuskinas lepione są ręcznie i żaden się nie powtarza. Stosujemy naturalne barwniki, dzięki temu, zachowujemy oryginalny kolor gliny i właściwości zdrowotne.

Naczynia gliniane pomagają zachować równowagę między żywiołami, zapewniają zdrowie i harmonię w naszym życiu.

Nasi przodkowie zaobserwowali, a obecnie mamy już potwierdzenie naukowe, że gliniane ręcznie wyrabiane naczynia łączą w sobie elementy ziemi, wody, powietrza i ognia.

Amuskinas - Dwa kielichy z gliny - jasny brąz ręcznie malowane.
Zainteresował cię ten produkt

i.zielinska@ukorzeni.pl

Podpis Amuskinas

Wyroby gliniane

Tradycja korzystania z naczyń glinianych liczy sobie około 10 tysięcy lat i po dziś dzień ma swoich wiernych fanów, zwłaszcza w społecznościach przywiązanych do pierwotnych tradycji – świadomych zdrowotnych właściwości gliny. Glina dzięki bogactwu minerałów, wychwytuje i pochłania toksyny, oczyszcza, i zapobiega rozmnażaniu się bakterii. To natura w najczystszej postaci. Nasi przodkowie o tym wiedzieli, więc w glinianych naczyniach gotowali i piekli, gdy tylko przekonali się jaki wspaniały aromat uzyskują potrawy, i niezwykłe walory smakowe.

Przechowywali w glinianych naczyniach napoje i żywność, chroniąc przed zepsuciem. Badania wykazały, że mieszkańcy terenów gdzie po dziś dzień stosuje się gliniane naczynia, pomimo skażenia mikrobiologicznego mają w doskonałej formie zarówno żołądek jak i jelita.

Obecnie glina cieszy się dużym powodzeniem w kosmetyce. W niemal każdym salonie piękności możemy skorzystać z leczniczych właściwości glinek w najróżniejszej postaci. Goi rany, oczyszcza skórę i wyciąga z niej wszelkie zanieczyszczenia, i toksyny.

Zobacz inne wyroby z gliny

Rozpoczynasz dzień filiżanką kawy? Jeśli tak, możesz dostarczyć sobie jeszcze przyjemność picia jej w oryginalnym wyrobie Amuskinas. Te wyroby są nie tylko oryginalne z wyglądu, ale też przyjemne w dotyku, co jest nie bez znaczenie, zważywszy, że dotykamy nim ust, czyli wrażliwej części naszego ciała. Świadomość, że naczynie, z którego pijemy jest zdrowe – dostarcza dodatkowej przyjemności.

Izi

nasza grupa tematyczna
kielichy z gliny brązowe - Amuskinas
Baner U korzeni Twoje zdrowie

Najnowsze: