Skuteczna dieta odchudzająca. Dieta na wszystkie dolegliwości

Skuteczna dieta odchudzająca. Dieta na wszystkie dolegliwości.

Dieta zwykle kojarzy się z miesiącami wyrzeczeń, ale nie musi tak być, wystarczy się do diety odpowiednio przygotować.

Skuteczna dieta odchudzająca, to taka, gdzie można jeść smacznie i zdrowo, bo prawidłowe odżywianie powinno nam towarzyszyć przez całe życie, dlatego skuteczna dieta nigdy nie będzie dla nas udręką. Zdrowe jedzenie można polubić, na tyle, że nigdy już nie będziemy chcieć jeść jak dawniej. Wystarczy, stanąć na chwilę w kuchni i przygotować coś dobrego i zdrowego. Doprawić potrawy tak jak lubimy. Do tego trochę się przy okazji w kuchni pogimnastykujemy, a problemy z nawagą znikną raz na zawsze.

Ale, żeby dieta była skuteczna, musimy w odpowiednich ilościach dostarczać do organizmu wszystkie potrzebne nam składniki odżywcze. Wówczas, nawet jeśli znacznie zmniejszymy porcje – nie będziemy odczuwali głodu miedzy posiłkami. Taką dietę łatwiej jest ustawić osobom, które nie cierpią na żadne przewlekłe choroby, bo może to zrobić każdy dietetyk, po ukończonym kursie. My natomiast proponujemy panstwu dietetyków, którzy kompleksowo się państwem zaopiekują. Uwzględnią aktualne wyniki badań. Przygotują indywidualne diety, stawiając na pierwszym miejscu zdrowie, a jednocześnie szanując upodobania smakowe. Potrawę, można w taki zwbogacić przyprawami i ziołami, żeby było smacznie i zdrowo. A kto może lepiej dostosować nam taką dietę, jak nie osoba, dla której dietetyka nie jest jedynie pracą, ale – pasją.

Marianna Płońska – dietetyk kliniczny, studia skończyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jej głównym obszarem zainteresowań jest profilaktyka i leczenie otyłości, a także dieta w różnych chorobach metabolicznych. Swoją pracę dyplomową pisała z dietetyki sportowej, od wielu lat aktywnie korzysta z siłowni, swoich sił próbuje również w fitnessie i bieganiu. Jest pasjonatką pysznego jedzenia, zdrowego stylu życia i kawy. Dietetyka i sport to jej sposób na pełne zdrowia i uśmiechu życie.

Marianna Płońska ułożyła dla Państwa diety, które są do nabycia na w naszym sklepie internetowym: skutecznadietaodchudzajaca.pl

Do czego potrzebny nam wykwalifikowany dietetyk?

Samemu trudno jest zadbać o różnorodną i zbilansowaną dietę, a zbilansowana dieta to podstawa zdrowia, długiej młodości i dobrego samopoczucia. Zapewnia odpowiednią ilość witamin i składników mineralnych. Jeśli chcemy, żeby dieta była skuteczna, nie była udręką, a jednocześnie była smaczna i zdrowa – zanim zdecydujemy się watro się do niech przygotować. Pozwoli nam to trwale zachować idealną sylwetkę. I dla tej sylwetki, warto zrezygnować z radyklanego, szybkiego odchudzania, a tym bardziej głodzenia się.

Jesteśmy przeciwnikami szybkiego odchudzania, bo prowadzi do spadku przemiany materii. Organizm zaczyna samoistnie bronić się przed skutkami niedożywienia i zabezpiecza zapasy spowalniając proces spalania. Szybkie odchudzanie może prowadzić również do ogólnego osłabienia organizmu, wypadania włosów, pękania paznokci, pogorszenia cery, a także zmniejszenia ogólnej odporności.

Jeśli nawet uda nam szybko zrzucić zbędne kilogramy, to najprawdopodobniej tuż po zakończeniu diety nasz organizm zacznie domagać się uzupełnienia niedoborów, co często skutkuje powrotem do wcześniej wagi. Mając na uwadze zarówno Państwa komfort jak również zdrowie – przygotowaliśmy pełnowartościowy jadłospis, który pomoże bez stresu i zbytnich wyrzeczeń dojść do idealnej wagi.

Skuteczna dieta odchudzająca to taka, która raz na zawsze zmieni nasz styl odżywiania, bo tak polubimy nowe potrawy, że już nigdy nie przyjdzie nam do głowy, żeby wrócić do starych przyzwyczajeń. Proponujemy Państwu zatem, świadome i zdrowe odchudzanie z możliwością konsultacji, z wykwalifikowanym dietetykiem klinicznym, który na każdym etapie odchudzania może przygotować dla Państwa dietę, uwzględniając upodobania smakowe czy też przewlekłe choroby.

Izi

nasza grupa tematyczna
skuteczna dieta

Chudnij z nami i ciesz się długim zdrowiem!

Najnowsze: