Zioła na potencję: Naturalne afrodyzjaki dla mężczyzn

Zioła na potencję: Naturalne afrodyzjaki dla mężczyzn

Najpopularniejszy jest lubczyk ale nie tylko on ma cudowne działanie

Od wieków wykorzystywano właściwości lecznicze ziół, na różne dolegliwości. Jakie są najlepsze zioła na potencję?

Naturalne afrodyzjaki

Miłorząb japoński

Nieocenione ziół właściwości na potencję, ma wyciąg z miłorzębu dwuklapowego (miłorząb japoński). Badania wykazały, że poprawia w narządach płciowych przepływ krwi. Zalecana dawka to do 240 miligramów wyciągu miłorzębu japońskiego dziennie, przyjmowana w trzech podzielonych porcjach.

Miłorzęb naturalny afrodyzjak

Kobiety potwierdzają, że po dwóch miesiącach, przyjmowania przez ich partnerów, w sypialni nastąpił przełom.

Żeń-szeń

Przepływ krwi do penisa poprawia też żeń-szeń, z tym że, akurat w tym przypadku nie mogą go przyjmować osoby z nadciśnieniem. jak również arytmią serca lub przyjmujące leki antydepresyjne. Jeśli akurat ciebie to nie dotyczy, zwróć na niego szczególną uwagę, bo żeń-szeń w Azji akurat, od wieków, stosowano – zioła na potencję – jako środek zwiększający płodność i jak widać są tego efekty.

Dla bezpieczeństwa, zaleca się przyjmowanie go dwa razy dziennie. W dawce nie przekraczającej 250 miligramów, o ile lekarz nie zaleci jej zwiększyć.

Guarana

Dla osób u których problem z potencją leży na podłożu jedynie psychicznym, doskonale radzą sobie w tym przypadku guarana i jagody jałowca brazylijskiego. Nasiona guarany za pośrednictwem kofeiny jaka jest w nich zawarta, podnoszą męską atrakcyjność i czas trwania wzwodu. Natomiast jagody jałowca brazylijskiego są nieocenione dla podwyższenia libido.

Guarana

Damiana pustynna

Damiana pustynna i palma sabałowa również mogą przyczynić się do uzyskania satysfakcji erotycznej. Palma sabałowa podnosi poziom testosteronu , natomiast damiana pustynna poprawia ukrwienie narządów płciowych, przez co coraz częściej stosowana jest w leczeniu impotencji, a ponieważ dodatkowo reguluje gospodarkę hormonalną, to stosowana jest u mężczyzn z zaburzeniami erekcji, z niesamowitymi wręcz rezultatami.

Damiana pustynna na potencję dla panów

Naturalnymi afrodyzjakami są buzdyganek naziemny i lubczyk. Buzdyganek naziemny ma w swoim składzie protodioscyny, które są pochodnymi testosteronu. Produkcję testosteronu zwiększa też kozie ziele i nasiona kozieradki. Lukrecja natomiast poprzez to, że jest bogata w witaminy, E i B a także lecytynę i biotynę, pomaga w walce ze stresem. Pomaga też uzyskać stan naturalnego rozluźnienia, a co za tym idzie niezapomnianych przeżyć intymnych.

indywidualne diety na różne dolegliwości
ukorzeni twoje zdrowie

Polecane

https://ukorzeni.pl/medycyna/walka-z-impotencja-witaminy-i-suplementy-diety/

Nasza grupa społecznościowa

https://www.facebook.com/groups/824009654685891/


Podobne artykuły

Jak wzmocnić odporność w okresie jesienno-zimowym

Z sezonową grypą spotykamy się każdego roku, ale tej jesieni jesteśmy dodatkowo narażeni na coraz bardziej rozprzestrzeniający się COVID-19. Mówi się, że "ostrożnego Pan Bóg strzeże" jakkolwiek, to z całą…

Czy wole tarczycy może się zmniejszyć? Nawet całkiem zniknie

I to bez ingerencji chirurgicznego skalpela i drogich leków. Medycyna niekonwencjonalna ma na to sposób Jeśli do tej pory jeszcze nerwowo przyglądasz się w lusterku, czy wole nie powiększa się…

Radiestezja, czyli wrażliwość na promieniowanie

To nie tylko wykrywanie żył wodnych w twoim domu i wspieranie poszukiwaczy skarbów Radiestezja jest alternatywą akupunktury i akupresury. Wywodzi się z dwóch słów - łacińskiego radiatio (promieniowanie) i greckiego…

Lapis lazuli: Zdobi pomieszczenia, leczy i przynosi harmonię

Lapis lazuli czyli lazuryt to coś więcej niż piękny kamień. Używano go już w starożytności Mocny, tłusty połysk i niebieska, przechodząca w granat barwa doskonale podkreślają błękit oczu. Jej intensywność…