Woda Grandera, czyli najczystsza woda lodowcowa

Woda Grandera, czyli najczystsza woda lodowcowa

Najczystszą i najsilniej oddziałującą na otoczenie jest woda lodowcowa Grandera z Australii.

Woda Grandera posiada wręcz cudowne właściwości. Celem, jest przywrócenie wodzie jej pierwotnego stanu tj. zwrócenie wodzie jej naturalnej energii i informacji utraconych lub uszkodzonych przez działanie czynników zewnętrznych. Psuciu się wody towarzyszy utrata jej naturalnej wibracji. Za pomocą metody ożywienia wody, opartej przede wszystkim na powiązaniu różnych sił magnetycznych z pierwiastkiem wody, podnosimy ją na wyższy poziom drgań, aby wyrównać braki energii i informacji.

Przekazanie drgań, czy też informacji z wody o wysokiej częstotliwości wodzie wodociągowej odbywa się bez udziału jakiejkolwiek energii, a jedynie pod wpływem rezonansu magnetycznego, bez żadnego mieszania, ani fizycznego kontaktu oby płynów.

Technologia Grandera jest metodą obejmującą wszystkie obszary ludzkiej działalności i przyrody ożywionej. Jest rozwiązaniem przywracającym wodzie naturalną energię i informację. Utraconą wskutek działania czynników zewnętrznych tj. ciśniania w rurach, prostych przewodów, najróżniejszych zanieczyszczeń, sterylizacji.

Jest procesem opartym całkowicie na prawach natury i nie korzysta ani z magnesów stałych, ani z elektromagnesów. Nie potrzebuje zasilania prądem ani udziału jakiejkolwiek energii, jakichkolwiek dodatków, czy to chemicznych, czy naświetlania lub napromieniowania. Nie wymaga żadnych przeglądów ani konserwacji. Działa nonstop i bez końca.

Technologia Grandera jest nie do zastąpienia żadną inną technologią, ani w całości, ani w części. Jest jedyną metodą wypełniającą wszystkie miejsca kontaktu, człowieka z wodą w każdej postaci. A także przywracającą pierwotną czystość, siłę, i piękno każdej wodzie stojącej i płynącej. Za pośrednictwem urządzeń Grandera i wody Grandera następuje przekazanie informacji do płynącego medium w taki sposób, że informacje,które zawiera, zostają zmienione lub wykasowane. Dzięki temu szkodliwe informacje, zostają zlikwidowane. Firma Grandera wytwarza na bazie ożywionej wody mnóstwo różnych urządzeń jak: pióro Frandera, wisiorki oraz przenośny ożywiacz wody Grandera.

Woda Grandera charakteryzuje się delikatnym smakiem i świeżością. Wzmaga pragnienie i ma długi okres zdatny do spożycia. Kąpiele w niej są przyjemne dla skóry i włosów.

Zbigniew Kozłowski

nasza grupa tematyczna

Najnowsze: