Granat: Ozdobny kamień, który wpływa na poprawę jakości snu

Granat: Ozdobny kamień, który wpływa na poprawę jakości snu

Granat to ozdobny kamień sukcesu, chroni od zła, wzmacnia motywację do działania i poprawia jakość snu

Jest zbyt banalny, żeby jej kupić? Nie. Bo przede wszystkim jest piękny, o głębokiej, winnej, podkreślającej kobiecą urodę, barwie? Dać mężczyźnie kamień? Oczywiście, zwłaszcza ten. Bo granat to kamień sukcesu.

Jednak przede wszystkim granat to kamień ludzi urodzonych w styczniu. Na nich oddziałuje najsilniej – zwłaszcza na Koziorożce z II i III dekanatu. Bardzo duży wpływ ma także na Barany i Skorpiony.

To kamień chroniący od zła, dlatego warto go podarować osobom stojącym przez wielkim wyzwaniem – podróżnikom i żołnierzom, a także biznesmenom szykującym się do dużego interesu, uczniom i studentom przygotowującym do egzaminów oraz stającym do rozmowy kwalifikacyjnej.

Wzmacnia motywację

Osoby te powinny mieć go przy sobie także dlatego, że jest kamieniem sukcesu – wzmacnia motywację i siłę woli, pozwalapokonać nieśmiałość, dodaje odwagi, poczucia własnej wartości oraz zdecydowania w podejmowaniu decyzji. Nakierowuje też na te właściwe. Przyda się więc także, gdy chcemy dokonać zmian w swoim życiu.

Jest więc granat kamieniem konstruktywnego podejścia. Daje wyważone, chłodne spojrzenie i właściwy osąd sytuacji. Powinny więc mieć go przy sobie osoby łatwo ulegające emocjom, mające tendencje do nieprzemyślanych decyzji, łatwo popadające w stany skrajne – od euforii do histerii.

Chroni także od złych snów. Dlatego osoby mające problem z sennymi koszmarami, cierpiące na bezsenność lub nerwowy sen, powinny trzymać go po poduszką.

Granat odpędza zło i przyciąga dobro. To kamień powodzenia, zwłaszcza tego w relacjach międzyludzkich – konsoliduje przyjaźnie oraz daje upragnioną pozycję towarzyską (choć zapewne niektóre panie mogą być zazdrosne o tak piękną biżuterię).

Dobro przyciągane przez granat to także miłość. Dlatego, choć jest kamieniem powszechnie dostępnym, nie zaszkodzi założyć go na spotkanie z osobą na której wam zależy. By może to będzie pierwszy z tysięcy waszych dni. A już na pewno trzeba do mieć przy sobie podczas pierwszej wizyty w domu partnera. Granat da wam – obojgu – potężny zastrzyk czułości, namiętności i energii seksualnej. To może być seks stulecia. Oczywiście z granatem pod poduszką, na ręce albo na szyi.

Zresztą granat jest tak piękny, że nawet gdyby nie miał mocy, wisząc na szyi partnerki sprawi, że mężczyzna stanie się kochankiem wszech czasów.

Polecane przez nas

https://ukorzeni.pl/medycyna/awenturyn-kamien-czakry-slonca-i-stosunkow-miedzyludzkich/

Nasza grupa społecznościowa

https://www.facebook.com/groups/824009654685891/


Podobne artykuły

Jak wzmocnić odporność w okresie jesienno-zimowym

Z sezonową grypą spotykamy się każdego roku, ale tej jesieni jesteśmy dodatkowo narażeni na coraz bardziej rozprzestrzeniający się COVID-19. Mówi się, że "ostrożnego Pan Bóg strzeże" jakkolwiek, to z całą…

Czy wole tarczycy może się zmniejszyć? Nawet całkiem zniknie

I to bez ingerencji chirurgicznego skalpela i drogich leków. Medycyna niekonwencjonalna ma na to sposób Jeśli do tej pory jeszcze nerwowo przyglądasz się w lusterku, czy wole nie powiększa się…

Radiestezja, czyli wrażliwość na promieniowanie

To nie tylko wykrywanie żył wodnych w twoim domu i wspieranie poszukiwaczy skarbów Radiestezja jest alternatywą akupunktury i akupresury. Wywodzi się z dwóch słów - łacińskiego radiatio (promieniowanie) i greckiego…

Zioła na potencję: Naturalne afrodyzjaki dla mężczyzn

Najpopularniejszy jest lubczyk ale nie tylko on ma cudowne działanie Od wieków wykorzystywano właściwości lecznicze ziół, na różne dolegliwości. Jakie są najlepsze zioła na potencję? Naturalne afrodyzjaki Miłorząb japoński Nieocenione…